Rhino3dm.ir

امکانات جدید در ماتریکس 7

1394/4/3    تعداد بازدید: 986    

بسته آموزشی فارسی ماتریکس

Update & News

هنگامی که نرم افزار ماتریکس در حال لود شدن است اگر به اینترنت متصل باشید می توانید ابزارها و خصوصیات جدیدی که به نرم افزار ماتریکس اضافه شده است را ببینید.

 

امکانات جدید نرم افزار ماتریکس 7


T-spline

از طریق این منو می توان اشکالی ارگانیک با فرم های سیال به وجود آورد. این روش جدید به ما اجازه ی تولید جواهراتی با سطوح منحنی را بدون تحمل دشواری های مدلسازی به صورت رسم خط های منحنی فراوان می دهد. در واقع با استفاده از این پلاگین می توانیم از روش Polygon Modeling به مدلسازی بپردازیم.

تفاوت این روش با روش معمول نربز در این است که به جای ساخت شبکه ای از منحنی ها در فضا از تناسبات و آناتومی استفاده کرده و با استفاده از جابه جایی کنترل پوینت ها(CV)، لبه ها(Edge) و پالیگان ها(Polygon) به مدلسازی می پردازیم.

 

امکانات جدید ماتریکس 7-Tspline


عملکرد F6

با F6 جدید تمام دستورات مورد علاقه تان در دستان شماست. F6 در نسخه ی 7 ماتریکس تمامی دستورهای مناسب را کاملا به جا و به شیوه ای استراتژیک چیدمان کرده است. اگر شما ابزار مورد علاقه تان را در آن پیدا نکردید؛ به راحتی می توانید این منو را بر حسب دستورهایی که برایتان در اولویت هستند سفارشی کنید.

 

امکانات جدید نرم افزار ماتریکس 7

 

Shade Modes

در ماتریکس 7 نوارابزار Shade Modes به صورت مستقل و با تعداد حالات نمایش تصویر بیشتر (22 حالت مختلف) امکان ارائه تصویری متناسب با نیاز کاربر را فراهم می نماید.

 

امکانات جدید ماتریکس 7


V-ray

با استفاده از این امکان می توان رندرهای خیره کننده ای خلق کرد. موتور رندر جدید V- ray امکان خلق تصاویر بسیار طبیعی را به شما می دهد که پدیده ی عمق میدان نیز در آن ها قابل ایجاد است.

هم چنین اثرات لنزهای مختلف مانند Bloom (این لنز کمک می کند تا اثر هاله ای که در پیرامون یک منبع نوری بسیار روشن به وجود می آید بازسازی شود؛ مانند هاله ی دور لامپ) و یا لنز Bokeh (این لنز نقاط محوی از نور را در قسمت های غیر فوکوس تصویر به وجود می آورد) و هم چنین لنز Glare (این لنز اثر خیرگی ناشی از نورهایی که براقیت آنها چشم را آزار می دهد؛ اصلاح می کند). همچنین اثر Caustics، این اثر به نور منعکس شده یا تجزیه شده توسط یک سطح منحنی و یا تابش نور بر روی سطح دیگری مربوط است؛ برای مثال نور شکسته شده بر اثر عبور از یک ظرف کریستال و یا آب زلالی با عمق زیاد. در این پدیده اشعه های نور به صورت بارقه هایی از نور و لبه های نورانی به شکل هلالی نوک تیز به چشم می خورد.

 

امکانات جدید در نرم افزار ماتریکس 7

 

Gem Tools

این ابزار شما را قادر می سازد تا کنترل بیشتری بر چیدمان سنگ ها داشته باشید. این ابزار جدید شامل دستورات زیر است:

  • Gem on Curve Advance
  • Gem Count on Curve (شمارنده ی تعداد سنگ های چیده شده روی منحنی)
  • Gem list on Curve 

 

امکانات جدید ماتریکس 7

 

Smart Flow

می توانید با استفاده از این دستور روی سطوح تخت طراحی کرده و تغییرات اعمال شده را همزمان به صورت سه بعدی روی مدل اصلی ببینید.

 

امکانات جدید ماتریکس 7-Smart Flow

 

Interface

ظاهر(Interface) ماتریکس 7 نسبت نسخه قبلی تغییرات کمی داشته است. تغییرات در حداقل خود بر روی اینترفیس اعمال شده به صورتی که این فضا کاربرپسند شده و به آسانی میتوان خود را با آن سازگار کرد.

 


 

مطالب مرتبط
کامنت ها:

آموزش راینو

کانال تلگرام آموزش راینو

ویدیوهای آموزشی راینو و پلاگین های راینو

آموزش راینو معماری، پک آموزش راینو معماری، ویدیو آموزشی راینو معماری، کلاس آموزش ریانو معماری، دوره آموزش راینو معماری

بسته آموزشی ماتریکس،طراحی جواهرات به کمک ماتریکس،ویدیوهای آموزشی ماتریکس

تبلیغ در سایت راینو 

 

contact   instagram   telegram   facebook
صفحه اصلی   |   محصولات آموزشی   |   دانلود   |   پلاگین ها   |   گرس هاپر   |   طراحی جواهرات   |   راینو   |   گالری   |   دوره و ورک شاپ های آموزشی   |   پرینت سه بعدی   |   تماس باما   |  
ایمیل:

4+3

کپی برداری از مطالب اين وب سايت، با ذکر آدرس سايت و لينک مطالب آزاد است.

 All Rights Reserved © 2012 - 2018 Sirous Hamedifar

محصولات آموزشی سایت راینو
 
برای ارتباط با مدیر و ادمین های سایت راینو کلیک کنید